08 czerwca 2017

Bayer partnerem książki Joanny Krupy „Psie sprawki”!

Bayer z radością angażuje się we wszelkie akcje mające na celu promocję odpowiedzialnych postaw wobec zwierząt. Tym razem jako oficjalny partner książki Joanny Krupy „Psie sprawki”, która stanowi cenne źródło informacji na temat adopcji zwierząt. Na uwagę zasługuje decyzja gwiazdy, która zdecydowała się przekazać dochód ze sprzedaży tego tytułu na wybrane schronisko dla zwierząt.

 

„Psie sprawki” to zbiór dwunastu opowieści, czworonogów i ich nowych opiekunów, którzy obdarzyli ciepłym uczuciem skrzywdzone i zapomniane zwierzęta. Są to historie zarówno do płaczu, jak i do śmiechu. Niby każda jest inna, ale mają wspólny mianownik: porzucone psy ponownie znalazły kogoś, kto jest gotów poświęcić im swój czas, swoje emocje i swoją uwagę. Tym razem szczęśliwie i na zawsze.

Joanna dzieli się z czytelnikami przede wszystkim własnym doświadczeniem adopcyjnym. Opisuje historie własnych psów, którym dała nowy dom. Aktualnie opiekuje się piątką czworonogów (Shaggy, Prince, Sebastian, Rubin, Darla) i dla każdego z nich znalazło się miejsc w tej książce i w sercu Joanny. Z lektury dowiadujemy się też jak Krupa radzi sobie z tak dużą gromadą czworonogów, oraz z kim zostają zwierzęta, kiedy musi wyjechać realizować swoje zawodowe zobowiązania

 

W książce można znaleźć odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania, między innymi, gdzie szukać czworonożnego przyjaciela, jak się nim zaopiekować i jak go wychowywać, by jemu było dobrze z nami, a nam – z nim. Nie zabrakło także paru słów o tym jak dbać o swojego pupila, m.in. jak radzić sobie w walce z kleszczami.

Książka „Psie sprawki” skradnie serca wszystkich miłośników zwierząt oraz osób wrażliwy na cierpienie innych. Jest pięknie podanym elementem edukacji świadomości społecznej wobec zwierząt. Niewątpliwe dla rzeszy fanów Joanny Krupy stanie się cennym źródłem informacji na temat adopcji zwierząt. Dzięki jej inicjatywie, nie jeden czworonóg znajdzie nowy dom.

 

Książka jest już w sprzedaży. Polecamy!